Weekdieren Ongewervelden A tot Z

  1. Bosaardslak – Lehmannia marginata – Aardslakken (Limacidae)
  2. Gevlekte akkerslak – Deroceras reticulatum – Aardslakken (Limacidae)
  3. Spaanse aardslak – Lehmannia valentiana – Aardslakken (Limacidae)
  4. Tijgerslak – Limax maximus – Aardslakken (Limacidae)
  5. Zuidelijke akkerslak – Deroceras panormitanum – Aardslakken (Limacidae)
  6. Zwarte aardslak – Limax cinereoniger – Aardslakken (Limacidae)
  7. Slak onbekend – Gastropoda – Aardslakken (Limacidae)
  8. Gewone barnsteenslak – Succinea – Barnsteenslakken (Succineidae)
  9. Slanke barnsteenslak/Tweeling barnsteenslak – Oxyloma spec – Barnsteenslakken (Succineidae)
  10. Gekielde loofslak – Hygromia cinctella – Loofslakken (Hygromiidae)
  11. Grofgeribde grasslak – Candidula intersecta – Loofslakken (Hygromiidae)
  12. Grote karthuizerslak – Monacha cantiana – Loofslakken (Hygromiidae)
  13. Kleine karthuizerslak – Monacha cartusiana – Loofslakken (Hygromiidae)
  14. Spitse moerasslak – Viviparus contectus – Moerasslakken (Viviparidae)
  15. Posthoornslak – Planorbarius corneus – Schijfhorens e.a. (Planorbidae)
  16. Gewone poelslak – Lymnaea stagnalis – Poelslakken (Lymnaeidae)
  17. Gewone tuinslak – Cepaea nemoralis – Tuinslakken (Helicidae)
  18. Gewone wijngaardslak – Helix pomatia – Tuinslakken (Helicidae)
  19. Heesterslak – Arianta arbustorum – Tuinslakken (Helicidae)
  20. Segrijnslak – Cornu aspersum – Tuinslakken (Helicidae)
  21. Witgerande tuinslak – Cepaea hortensis – Tuinslakken (Helicidae)
  22. Bruine wegslak – Arion fuscus – Wegslakken (Arionidae)
  23. Duistere wegslak – Arion ater – Wegslakken (Arionidae)
  24. Rode wegslak – Arion rufus – Wegslakken (Arionidae)
  25. Rode wegslak/Spaanse wegslak – Arion rufus/vulgaris – Wegslakken (Arionidae)
  26. Achtogige bloedzuiger – Erpobdella octoculat – Bloedzuigers (Hirundinra)
  27. Onechte paardenbloedzuiger – Haemopis sanguisuga – Bloedzuigers (Hirundinra)
  28. Grote Blauwkopworm – Lumbricus terrestris – Regenwormen (Lumbricidae)
  29. Regenworm onbekend – Lumbricidae indet. – Regenwormen (Lumbricidae)
  30. Kokkel – Cerastoderma edule – Hartschelpen e.a. (Cardiidae)
  31. Kompaskwal – Chrysaora hysoscella – Schijfkwallen (Pelagiidae)
  32. Gewone zeester – Asterias rubens – Zeesterren (Asteriidae)