Microvlinders A tot Z

  1. Anjerbladroller – Cacoecimorpha pronubana – Bladrollers (Tortricidae)
  2. Appelstippelmot – Yponomeuta malinellus – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  3. Bandpalpmot – Syncopacma larseniella – Palpmotten (Gelechiidae)
  4. Berkenpedaalmot – Argyresthia goedartella – Pedaalmotten (Argyresthiidae)
  5. Blauwooggrasmot – Agriphila-straminella – Grasmotten (Crambidae)
  6. Bleke – kaartmot – Agonopterix arenella – Platlijfjes Depressariidae)
  7. Bleke grasmot – Crambus perlella – Grasmotten (Crambidae)
  8. Bleke langsprietmot – Nematopogon swammerdamella – Langsprietmotten (Adelidae)
  9. Bloesempedaalmot – Argyresthia spinosella – Pedaalmotten (Argyresthiidae)
  10. Bonte brandnetelmot – Anania hortulata – Grasmotten (Crambidae)
  11. Bonte coronamot – Anania stachydalis – Grasmotten (Crambidae)
  12. Bonte valkmot – Evergestis pallidata – Grasmotten (Crambidae)
  13. Bramenbladroller – Notocelia uddmanniana – Bladrollers (Tortricidae)
  14. Brandnetelbladroller – Celypha acunana – Bladrollers (Tortricidae)
  15. Brandnetelmot – Anthophila fabriciana – Glittermotten (Choreutidae)
  16. Bruidsmot – Sitochroa palealis – Grasmotten (Crambidae)
  17. Bruine huismot – Hofmannophila pseudospretella – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  18. Bruine molmboorder – Harpella forficella – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  19. Buxusmot – Cydalima/perspectalis – Grasmotten (Crambidae)
  20. Catoptria permutatellus osthelderi – Grasmotten (Crambidae)
  21. Cipresmineermot – Argyresthia trifasciata – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  22. Dotterbloemoermot – Micropterix calthella – Oermotten (Micropterigidae)
  23. Duingrasmot – Thisanotia chrysonuchella – Grasmotten (Crambidae)
  24. Duizendguldenkruidvedermot – Stenoptilia zophodactylus – Vedermotten (Pterophridae)
  25. Dwerglangsprietmot – Cauchas fibulella – Langsprietmotten (Adelidae)
  26. Dwerg vedermot – Adaina microdactyla – Vedermotten (Pterophridae)
  27. Egale wortelmot – Dichrorampha sedatana – Bladrollers (Tortricidae)
  28. Eikenlichtmot – Phycita roborella – Lichtmotten (Pyralidae)
  29. Eikentopspinselmot – Acrobasis consociella – Lichtmotten (Pyralidae)
  30. Elzenoogbladroller – Epinotia immundana – Bladrollers (Tortricidae)
  31. Erwtenbladroller – Cydia nigricana – Bladrollers (Tortricidae)
  32. Esperiamot – Esperia sulphurella – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  33. Frambozenpalpmot – Argolamprotes micella – Palpmotten (Gelechiidae)
  34. Geelbandlangsprietmot – Nemophora degeerella – Langsprietmotten (Adelidae)
  35. Geelkopgrasmineermot – Elachista luticomella – Grasmineermotten (Elachistidae)
  36. Geelkwastbladroller – Neosphaleroptera nubilana – Bladrollers (Tortricidae)
  37. Geelvlekwortelmot – Dichrorampha flavidorsana – Bladrollers (Tortricidae)
  38. Geisha – Olethreutes arcuella – Bladrollers (Tortricidae)
  39. Gele bladroller – Aphelia paleana – Bladrollers (Tortricidae)
  40. Gelijnde spitskopmot- Ypsolopha scabrella – Spitskopmotten (Ypsolophidae)
  41. Gelijnde vlakjesmot – Catoptria margaritella – Grasmotten (Crambidae)
  42. Gemarmerde drievlekbladroller – Lozotaenia forsterana – Bladrollers (Tortricidae)
  43. Gemarmerd koolmotje – Plutella porrectella – Koolmotten (Plutellidae)
  44. Geoogde langsprietmot – Nemophora ochsenheimerella – Langsprietmotten (Adelidae)
  45. Gespikkeld kroeskopje – Nemapoggranella – Echte Motten (Tineidae)
  46. Gevlamde bladroller – Archips xylosteana – Bladrollers (Tortricidae)
  47. Gevlekte langsprietmot – Nematopogon adansoniella – Langsprietmotten (Adelidae)
  48. Gevlekte pedaalmot – Argyresthia retinella – Pedaalmotten (Argyresthiidae)
  49. Gevorkte mot – Schreckensteinia festaliella – Gevorkte Motten (Schreckensteiniidae)
  50. Gewone coronamot – Anania coronata – Grasmotten (Crambidae)
  51. Gewone biesbladrollerschijnbiesbladroller – Bactra lancealanalacteana – Bladrollers (Tortricidae)
  52. Gewone/Bonte kaartmot – Agonopterix/heracliana ciliella – Grasmotten (Crambidae)
  53. Gewone grasmot – Chrysoteuchia culmella – Grasmotten (Crambidae)
  54. Gewone kaartmot – Agonopterix heracliana – Platlijfjes Depressariidae)
  55. Gewone witvlakbladroller – Hedya nubiferana – Bladrollers (Tortricidae)
  56. Gewone witvlekmot – Incurvaria masculella – Witvlekmotten (Incurvariidae)
  57. Gewone zakdrager – Psyche casta – Zakdragers (Psychdae)
  58. Gezoomde valkmot – Evergestis limbata – Grasmotten (Crambidae)
  59. Glidkruidmot – Prochoreutis myllerana – Glittermotten (Choreutidae)
  60. Grijze kruidenmot – Udea prunalis – Grasmotten (Crambidae)
  61. Groene eikenbladroller – Tortrix viridana – Bladrollers (Tortricidae)
  62. Grootkopbladroller – Zeiraphera isertana – Bladrollers (Tortricidae)
  63. Grote appelbladroller – Archips podana – Bladrollers (Tortricidae)
  64. Grote meelmot – Pyralis farinalis – Lichtmotten (Pyralidae)
  65. Grote witvlakbladroller – Hedya ochroleucana – Bladrollers (Tortricidae)
  66. Heggenbladroller – Archips rosana – Bladrollers (Tortricidae)
  67. Hertshooibladroller – Lathronympha strigana – Bladrollers (Tortricidae)
  68. Hommelnestmot – Aphomia sociella – Lichtmotten (Pyralidae)
  69. Indische meelmot – Plodia interpunctella – Lichtmotten (Pyralidae)
  70. Kaasjeskruidmot – Platyedra subcinerea – Palpmotten (Gelechiidae)
  71. Kardinaalsmutsstippelmot – Yponomeuta cagnagella – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  72. Kersenbladroller – Pandemis cerasana – Bladrollers (Tortricidae)
  73. Kleine boogbladroller – Acleris forsskaleana – Bladrollers (Tortricidae)
  74. Kleine mosboorder – Batia lunaris – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  75. Kleine parelmot – Glyphipterix simpliciella – Parelmotten (Glyphipterigidae)
  76. Kleine wortelmot – Dichrorampha agilana – Bladrollers (Tortricidae)
  77. Kleine zwartwitmot – Ethmia quadrillella – Platlijfjes Depressariidae)
  78. Kommawortelmot – Dichrorampha petiverella – Bladrollers (Tortricidae)
  79. Kooolmotje – Plutella xylostella – Koolmotten (Plutellidae)
  80. Koraalbladroller – Ptycholoma lecheana – Bladrollers (Tortricidae)
  81. Krabbenscheermot – Parapoynx stratiotata – Grasmotten (Crambidae)
  82. Kroosvlindertje – Cataclysta lemnata – Grasmotten (Crambidae)
  83. Lichte golfbandmot – Paratalanta pandalis – Grasmotten (Crambidae)
  84. Lichte granietmot – Eudonia lacustrata – Grasmotten (Crambidae)
  85. Lichte zandvedermot – Gillmeria pallidactyla – Vedermotten (Pterophridae)
  86. Lijnvalkmot – Evergestis forficalis – Grasmotten (Crambidae)
  87. Loofboombladroller – Gypsonoma dealbana – Bladrollers (Tortricidae)
  88. Meidoornduifmot – Paraswammerdamia nebulella – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  89. Meidoornstippelmot – Yponomeuta padella – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  90. Muntvlindertje – Pyrausta aurata – Grasmotten (Crambidae)
  91. Nazomergranietmot – Eudonia truncicolella – Grasmotten (Crambidae)
  92. Okerbruine pedaalmot – Argyresthia semifusca – Pedaalmotten (Argyresthiidae)
  93. Oosterse schone – Eratophyes amasiella – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  94. Oranje dwergbladroller – Pammene aurana – Bladrollers (Tortricidae)
  95. Oranje eikenlichtmot – Acrobasis repandana – Lichtmotten (Pyralidae)
  96. Oranje elzenvouwmot – Phyllonorycter froelichiella – Mineermotten (Gracillariidae)
  97. Oranje mospalpmot – Bryotropha terrella – Palpmotten (Gelechiidae)
  98. Paardenbloembladroller – Celypha striana – Bladrollers (Tortricidae)
  99. Papegaaibladroller – Eulia ministrana – Bladrollers (Tortricidae)
  100. Parelmoermot – Pleuroptya ruralis – Grasmotten (Crambidae)
  101. Pinokkiomot – Synaphe punctalis – Lichtmotten (Pyralidae)
  102. Pluimzakdrager – Ptilocephala plumifera – Zakdragers (Psychdae)
  103. Purpermot – Pyrausta purpuralis – Grasmotten (Crambidae)
  104. Reuzenbladroller – Choristoneura hebenstreitella – Bladrollers (Tortricidae)
  105. Rietmot – Chilo phragmitella – Grasmotten (Crambidae)
  106. Rode driehoekbladroller – Acleris holmiana – Bladrollers (Tortricidae)
  107. Rossige haakbladroller – Ancylis obtusana – Bladrollers (Tortricidae)
  108. Rozenhermelijnbladroller – Notocelia rosaecolana – Bladrollers (Tortricidae)
  109. Salielichtmot – Anania verbascalis – Grasmotten (Crambidae)
  110. Scherpe granietmot – Scoparia basistrigalis – Grasmotten (Crambidae)
  111. Scherphoekvedermot – Amblyptilia acanthadactyla – Vedermotten (Pterophridae)
  112. Schorsboorder – Enarmonia formosana – Bladrollers (Tortricidae)
  113. Schuursikkelmot – Borkhausenia minutella – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  114. Sergeant majoortje – Grapholita compositella – Bladrollers (Tortricidae)
  115. Seringensteltmot – Gracillaria syringella – Mineermotten (Gracillariidae)
  116. Skeletteermot – Choreutis pariana – Glittermotten (Choreutidae)
  117. Smallijnbladroller – Celypha rufana – Bladrollers (Tortricidae)
  118. Smalle witlijngrasmot – Agriphila selasella – Grasmotten (Crambidae)
  119. Smaragdlangsprietmot – Adela reaumurella – Langsprietmotten (Adelidae)
  120. Sneeuwwitte vedermot – Pterophorus pentadactyla – Vedermotten (Pterophridae)
  121. Sparappelboorder – Dioryctria abietella – Lichtmotten (Pyralidae)
  122. Sparrenoogbladroller – Epinotia tedella – Bladrollers (Tortricidae)
  123. Streepjesgrasmot – Crambus pratella – Grasmotten (Crambidae)
  124. Strooiselmot – Endotricha flammealis – Lichtmotten (Pyralidae)
  125. Tuinbladroller – Clepsis consimilana – Bladrollers (Tortricidae)
  126. Tweelijnmot – Hypsopygia glaucinalis – Lichtmotten (Pyralidae)
  127. Variabele granietmot – Eudonia mercurella – Grasmotten (Crambidae)
  128. Variabele grasmot – Agriphila tristella – Grasmotten (Crambidae)
  129. Vetmot – Aglossa pinguinalis – Lichtmotten (Pyralidae)
  130. Vogelkersstippelmot – Yponomeuta evonymella – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  131. Voorjaarsbladroller – Tortricodes alternella – Bladrollers (Tortricidae)
  132. Voorjaarskortvleugelmot – Diurnea fagella – Kortvleugelmotten (Chimabachidae)
  133. Voorjaarszakdrager – Bankesia conspurcatella – Zakdragers (Psychdae)
  134. Vroege grasmot – Crambus lathoniellus – Grasmotten (Crambidae)
  135. Vroege oermot – Micropterix aruncella – Oermotten (Micropterigidae)
  136. V-haakspiegelmot – Grapholita discretana – Bladrollers (Tortricidae)
  137. Waaiermot – Alucita hexadactyla – Waaiermotten (Alucitidae)
  138. Waasjesstippelmot – Yponomeuta irrorella – Spinselmotten (Yponomeutidae)
  139. Waterleliemot – Elophila nymphaeata – Grasmotten (Crambidae)
  140. Weegbreemot – Pyrausta despicata – Grasmotten (Crambidae)
  141. Windevedermot – Emmelina monodactyla – Vedermotten (Pterophridae)
  142. Witkopmot – Endrosis sarcitrella – Sikkelmotten (Oecophoridae)
  143. Witte dominomot – Oegoconia deauratella – Dominomotten (Autostichidae)
  144. Witte oogbladroller – Epinotia bilunana – Bladrollers (Tortricidae)
  145. Witvlekspitskopmot – Ypsolopha parenthesella – Spitskopmotten (Ypsolophidae)
  146. Woudbladroller – Orthotaenia undulana – Bladrollers (Tortricidae)
  147. Zandvedermot – Gillmeria ochrodactyla – Vedermotten (Pterophridae)
  148. Zilverstreepgrasmot – Crambus pascuella – Grasmotten (Crambidae)
  149. Zilvervlekbladroller – Pseudargyrotoza conwagana – Bladrollers (Tortricidae)
  150. Zomerbladroller – Ditula angustiorana – Bladrollers (Tortricidae)
  151. Zonnesproetbladroller – Aleimma loeflingiana – Bladrollers (Tortricidae)
  152. Zwarte eikenbladroller – Strophedra nitidana – Bladrollers (Tortricidae)
  153. Zwartwitte marmerbladroller – Apotomis turbidana – Bladrollers (Tortricidae)